صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
ایرانی
x

علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس تهران معروف به جادوگر آسیا مدیر فنی تیم خونه به خونه بابل شد

علی,کریمی,بازیکن,سابق,پرسپولیس,تهران,مدیر,فنی,خونه,به,خونه

شماره 8 سابق تیم ملی فوتبال ایران که سال گذشته نیز همکاری نزدیکی با این باشگاه داشت، مجددا از سوی این باشگاه به همکاری دعوت شد و بعد از جلسه هیات مدیره، مدیریت فنی خونه به خونه را برعهده گرفت.

تیم خونه به خونه پس از گذشت ۱۵ هفته از رقابت‌های لیگ دسته اول ایران (آزادگان) با ۲۴ امتیاز در رده پنجم جدول ۱۸ تیمی رقابت‌ها قرار گرفته است.

محمدنعمتی مدیر رسانه ای باشگاه خونه به خونه مازندران در گفتگو باخبرنگار مهر در این رابطه گفت: علی کریمی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس امروز بعداز جلسه با مسئولان باشگاه خونه به خونه به عنوان مدیرفنی این تیم انتخاب شد.

وی با بیان اینکه هیئت مدیره باشگاه تنها هدفشان امسال صعود به لیگ برتر بوده است، بیان کرد: علی کریمی برای ایجاد شرایط بهتر در ادامه لیگ علی کریمی به عنوان مدیر فنی خونه به خونه مازندران منصوب شد.

مدیررسانه ای خونه به خونه ادامه داد: کریمی امروز در بابل حضور داشت و طی برگزار کردن جلسه ای این تصمیم گرفته شد و با او به توافق رسیدیم.

نعمتی با اشاره به جدا شدن فلوریس شاپ هلندی از تیم خونه به خونه مازندران، گفت: این مربی هلندی هفته گذشته به علت مشکل خانوادگی از کادر فنی خونه به خونه جدا شد و به کشورش بازگشت.

علی امیری مدیرعامل تیم فوتبال خونه به خونه این خبر را تایید کرد.